مخزن گالوانیزه مدولار با ارتفاع ۴ متر
ایستاپلیمر / پروژه‌ها / مخزن گالوانیزه مدولار در کرج

مخزن گالوانیزه مدولار در کرج

مخزن گالوانیزه مدولار برای مصارف آب شرب و آب آتشنشانی در شهر کرج با ابعاد ۹متر در ۴ متر و ارتفاع ۴ متر. در ساخت این مخزن آب که گنجایش ۱۴۴ متر مکعب آب را دارد از پنلهای پرس خورده و گالوانیزه گرم با ضخامت ۲.۵ میلیمتر استفاده شده است. همچنین مخزن دارای تقویت خارجی با استفاده از تیرآهن های یکپارچه می باشد که طول عمر و مقاومت هرچه بیشتر مخزن را تضمین میکند. برای حفظ کیفیت آب شرب از لایه پلی اتیلن داخلی در این مخزن استفاده شده است که بالاترین استانداردهای مورد نیاز آب شرب را دارا می باشد.

 

مدول های گالوانیزه

برای ساخت مخازن از قطعات فولادی پرسکاری شده با ابعاد ۱ متر در ۱ متر با پوشش گالوانیزه گرم استفاده میشود. این قطعات با توجه به کیفیت بالای فولاد و طرح پرس ویژه داره مقاومت بسیار بالا می باشند. همچنین پوشش گالوانیزه گرم سبب طول عمر بسیار زیاد این قطعات می شود. مدول های مخزن گالوانیزه مدولار گرم با پیچ و مهره های با کیفیت متصل میشوند و در صورت نیاز میتوان مدولها رو با باز کردن پیچ و مهره ها تعویض کرد.

 

تقویت خارجی

اجرای تقویت از خارج مخزن سبب میشود که قطعات فلزی با آب در تماس نباشند. این موضوع هم در حفظ کیفیت آب موثر است و هم از خوردگی این قطعات جلوگیری میکند. همچنین امکان بازرسی راحت از سازه اصلی مخزن گالوانیزه مدولار را ایجاد میکند.

 

پوشش پلی اتیلن داخلی

با توجه به امکان وجود فلزات سنگین در پوشش قطعات فلزی استفاده از یک غشا پلی اتیلنی ویژه در داخل مخازن باعث میشود که کیفیت بهداشتی آب حفظ شود. همچنین از زنگ زدی قطعات فلزی نیز به واسطه عدم تماس با آب جلوگیری میگردد. در مراحل بعدی نیز لایه پلی اتیلن سنگین بر خلاف مخازن گالوانیزه سنتی از ورود زنگ آهن به آب شرب جلوگیری میکند و کیفیت آب شرب در بالاترین سطح بهداشتی حفظ می شد.

 

این مخازن به صورت کاملا بی نیاز به نگهداری می باشند و بهربرداری آسان دارند. ابعاد و حجم این مخازن بدون محدودیت و با توجه به نیاز انتخاب میشود و در محل مونتاژ میگردد. همچنین امکان نصب هر گونه ورودی و خروجی و انواع سنسور بر روی مخزن وجود دارد. علاوه بر نگهداری آسان و طول عمر زیاد این نوع مخزن در صورت بروز حادثه امکان تعمیر آسان و ارزان قیمت این مخازن وجود دارد. جهت مشاوره و کسب اطالاعات بیشتر در مورد مخزن گالوانیزه مدولار خواهشمندیم به همکاران ما در دفتر ایرانیان ایستا پلیمر شریف تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پروژه‌های مشابه

آخرین محصولات