مخزن مکعبی پلی اتیلن
ایستاپلیمر / پروژه‌ها / مخرن آب پلی ایتلینی ایستگاه قطار شهری پرند

مخرن آب پلی ایتلینی ایستگاه قطار شهری پرند

مشخصات مخزن آب ساخته شده

دوستگاه مخزن آب پلی اتیلن جهت مصارف آب شرب بهداشتی ایستگاه مترو پرند از پلی اتیلن سنگین در محل پروژه ساخته و راه اندازی شد. هر کدام از این مخازن آب به طول ۶.۵ و عرض ۳ و ارتفاع ۱.۶ متر گنجایش ۳۱ هزار لیتر آب آشامیدنی را دارد. مخزن آب به عنوان مخزن آب شرب و مخزن آتشنشانی از الزمات و قلب تاسیسات پروژه می باشد.

مخازن پلی اتیلن انتخاب خوبی برای نگهداری آب شرب و مخزن آب آتشنشانی هستند. این مخازن می توانند سختگیرانه ترین استانداردهای بهداشتی را به موفقیت کسب کرده و همچنین بالاترین مقاومت در برابر خوردگی را دارند. مقاومت به خوردگی مخزن پلی اتیلن موجب میگردد طول عمر زیاد و هزینه نگهداری پایین سیستم آب رسانی می‌شود.

شرکت دانش بنیان ایرانیان ایستا پلیمر شریف قابلیت ساخت مخازن پلی اتلینی در ابعاد سفارش را دارد تا امکان ذخیره سازی بیشترین مقدار مایعات در کمترین فضا را فراهم سازد.

برتری مخازن پلی اتیلینی

امروزه به دلیل الزامات بهداشتی و همچنین قوانین آتشنشانی تمامی پروژه ها نیاز به ذخیره سازی مقدار مناسبی آب دارند. با توجه به افزایش قیمت زمین مخازن سفارشی ساز می توانند با تامین تمامی این الزامات در کمترین فضای ممکن صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی را نیز در پی داشته باشند. کاهش هزینه های نگهداری مخازن آب در طولانی مدت با استفاده از مخازن پلی اتیلینی ممکن میگردد. از طرف دیگر کیفیت بالای نگهداری از آب شرب در این مخازن سختگیرترین افراد را هم به خود جلب خواهد کرد. مخازن آب پلی اتیلن رقیب قوی برای مصالح و روش های سنتنی می باشند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین راهنمایی در انتخاب مناسب ترین مخزت برای نگهداری آب شرب، مخازن آتشنشانی و همچنین مخازن نگهداری سیالات خورنده به کارشناسان ما در شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریفت تماس خاصل فرمایید.

پدیرای تماس شما در شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف می باشیم  ۰۲۱۴۴۷۸۷۹۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پروژه‌های مشابه

آخرین محصولات