معضل سرقت‌ دریچه‌ منهول فاضلاب در بندر امام خمینی

ایستاپلیمر / اخبار / معضل سرقت‌ دریچه‌ منهول فاضلاب در بندر امام خمینی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز خوزستان، حسین خواجوی با بیان اینکه در روز‌های گذشته ۲۰ مورد سرقت دریچه منهول در این منطقه اتفاق افتاد، افزود: این سرقت‌ها نه تنها پایان نیافته اند، بلکه در حال افزایش هستند. شرکت ایستا پلیمر شریف برای مقابله با این نوع سرقت ها در حال ساخت دریچه منهول های ضد سرقت است.

دریچه منهول چدنی

وی گفت: با توجه به این که تردد در محوطه مسکن مهر در شب کاهش می یابد، سارقان از این شرایط نهایت استفاده را برده و با خیال راحت، سیمان دور دریچه را تخریب کرده و اقدام به خارج کردن میل گرد و دریچه منهول و سرقت آن میکنند.

خواجوی ادامه داد: سرقت‌ دریچه فاضلاب علاوه بر خسارت مالی چند میلیونی باعث سقوط کودکان، موتورسواران و عابران به درون منهول‌ها شده و خسارت جانی و پس زدگی در مناطق مختلف شهر به دنبال دارند.

مدیر اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی میگوید: از آنجایی که انگیزه سارقان به دلیل ارزش ریالی درب‌های منهول است، باید برای مقابله با این مسئله نیز چاره‌ای اندیشیده شود و از دستگاه‌های انتظامی، قضایی برای پیشگیری و جلوگیری از این مشکل، خواسته میشود تا ضمن شناسایی سارقان با آنان برخورد جدی صورت گیرد، زیرا باعث سلب امنیت و به خطر انداختن جان شهروندان شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دسته‌ها

آخرین مطالب