مخازن آب دام و طیور چه کاربردی دارند؟

ایستاپلیمر / بلاگ / مخازن آب دام و طیور چه کاربردی دارند؟
خرید مخازن آب دام و طیور

یکی از ضروری‌ترین لوازم برای پرورش طیور و دام‌ها بدون شک خرید مخازن آب دام و طیور است. چرا که تهیه این منابع آب اهمیت زیادی برای پرورش‌دهندگان دارد. این تانکر‌ها وظیفه رساندن آب را برعهده دارند به همین دلیل باید در هنگام خرید به توجه زیادی به نکات مهمی از جمله جنس و ظرفیت این مخزن‌ها داشت. زمانی که قصد خرید مخزن آب دام را دارید یا حتی مخزن آب طیور باید محاسبه‌های دقیقی براساس تعداد دام یا طیوری که نگه میدارید انجام دهید، تا بتوانید بدون هیچ مشکلی تانکر مورد نظر و مناسب خود را خریداری کنید.

چرا باید میزان آب مصرفی طیور و دام‌ها مشخص باشد؟

خرید و استفاده از مخازن آب دام و طیور علت‌های مختلفی میتواند داشته باشد اما از مهم‌ترین آن دست پیدا کردن و برنامه ریزی برای اطلاعاتی درباره میزان آبی که نیاز دارند، زمانی که به آب نیاز دارند است اما برای به دست آوردن این اطلاعات باید جنس مخزن، محل نگه‌داری و حجمی که می‌تواند داشته باشد را بررسی کرد، تا بتوان یک سیستم آب‌دهی برای مرغداری‌ها و دامداران فراهم کرد.

عوامل تاثیرگذار در مخزن آب

  • تطبیق دادن میزان آب در دسترس با دام‌ها و طیور
  • داشتن اطلاعات کافی درباره نیازهای آبی محل
  • مشخص کردن اندازه مخزن‌های آب دام و طیور

اهمیت استفاده از مخازن آبی

تهیه مخزن‌های آب دام و طیور اهمیت‌های زیادی برای پرورش‌دهندگان دارد. این منابع آبی میتواند اطمینان خاطری جهت کیفیت آب مصرفی باشد. از دیگر عوامل تاثیرگذار و پر اهمیت در استفاده از مخزن آب دام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود کیفیت خاک
  • سلامتی دام‌ها
  • بهبود رشد علوفه‌ها
  • استفاده محلی
  • تجهیزات فارم‌ها

بهترین مخزن آبی برای خرید کدام است؟

جنس مخازن آب دام و طیور از مهم‌ترین مواردی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد. طبق گفته کارشناسان ایستا پلیمر شریف تا سال‌ها قبل از مخزن‌ گالوانیزه برای نگه‌داری و ساخت تانکرهای آب استفاده می‌شد اما امروزه مخزن‌ پلی اتیلن جایگزین تانکرهای آب فلزی شده‌‌اند. بدون شک استفاده از این مخازن پلاستیکی بسیار آسان‌تر و کم هزینه‌تر از تانکرهای فلزی است. چرا که تانکرهای فلزی ممکن است در طول نگه‌داری دچار زنگ زدگی شوند که از نظر بهداشتی برای طیور و دام‌ها مناسب نیست. این مخزن‌های پلی اتیلن جایگزین‌های بهتری از نظر سلامتی و بهداشتی برای آب دام‌ها و طیور هستند. همچنین لازم به ذکر است این تانکرهای پلاستیکی هزینه بسیار کمترین نسبت به مخزن‌های فلزی دارند.

خرید مخزن آب دام و طیور

خرید مخزن آب دام و طیور همانطور که گفتیم اهمیت زیادی برای پرورش دهندگان دارد به همین دلیل باید به دنبال یک محصول با کیفیت خوب باشند. شرکت ایرانیان ایستا پلیمر شریف با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تولید مخزن آب دام و مخزن آب طیور یکی از بهترین تولید کننده‌ها است. این مجموعه با داشتن بهترین متخصصان صفر تا صد مراحل طراحی، ساخت و اجرا مخازن آب مزارع شما را در دست می‌گیرند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید تا در کمترین زمان بهترین و با کیفیت‌ترین مخزن را به شما تحویل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دسته‌ها

آخرین مطالب