قیمت مخزن گالوانیزه ۵۰۰۰ لیتری

ایستاپلیمر / بلاگ / قیمت مخزن گالوانیزه ۵۰۰۰ لیتری

تامین آب در ایران به دلیل کمبود آب و خشکسالی به ویژه در تهران و استان‌های مرکزی و در ماه‌های خشک سال به سختی انجام می‌پذیرد. به ویژه در مناطق روستایی، باغ‌ها، زمین‌های کشاورزی، کارخانجات، کارگاه‌ها و … این نیاز محسوس‌تر است و افراد ترجیح می‌دهند با استفاده از مخازن آب همچون تانکر آب گالوانیزه یا تانکر آب پلی اتیلن اقدام به ذخیره سازی آب مورد نیاز خود کنند.

مخازن آب گالوانیزه ابعاد و اشکال مختلفی دارند که همه این‌ها بر قیمت تمام شده تانکر آب تأثیرگذار است. قیمت مخزن گالوانیزه ۵۰۰۰ لیتری وابسته به شکل مخزن آن و ابعاد تمام شده متفاوت است.

مثلاً توجه داشته باشید یک مخزن به صورت عمودی ساخته می‌شود و دیگری افقی. یا به صورت مخزن زیر پله‌ای یا مخروطی یا ذوزنقه‌ای و وابسته به محلی که قرار است نصب شود ممکن است شکل آن متفاوت باشد. از این رو یک قیمت واحد برای حجم خاصی ارائه نمی‌شود بلکه باید ابتدا ابعاد کار مشخص شود تا بتوان قیمت تانکر آب ۵۰۰۰ لیتری گالوانیزه را محاسبه کرد.

همچنین عوامل دیگری همچون شهر نصب مخزن از اهمیت برخوردار است چرا که هزینه ایاب و ذهاب و اسکان و پذیرایی تیم ایستا پلیمر شریف به آن اضافه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دسته‌ها

آخرین مطالب